Czym są płyty antypoślizgowe?

Płyty antypoślizgowe są świetnym rozwiązaniem dla zwiększenia Twojego bezpieczeństwa. Takie płyty są mieszanką niekonwencjonalnych właściwości, dbałości o każdy detal wraz z najwyższej jakości wykonaniem. Produkty w naszej ofercie cechują się w dużej mierze solidnością oraz wytrzymałością, ale nie to jest najważniejsze. Przede wszystkim dbamy o to, żeby nasz asortyment był bezpieczny dla użytkownika w każdym miejscu, gdzie się wymarzy go zamontować.

Oferta na naszej stronie to kilka płyt antypoślizgowych o grubości powyżej 3 milimetrów. Ze względu na szeroką paletę kolorów, jaką możemy zaproponować będą one pasować do każdego miejsca, w którym podejmie się decyzję o ich montażu.

Zapytają Państwo zapewne: “dobrze, ale dlaczego mamy wybrać akurat Wasz produkt? Na rynku jest przecież tyle przedsiębiorstw, które proponują te same usługi…” Spieszę, więc z pomocą.

Wybierając innovare.com.pl można być pewnym kilku rzeczy:

  • Gwarancji bezpieczeństwa. Jak wspomnieliśmy wcześniej bezpieczeństwo to dla nas podstawa. Cały asortyment spełnia europejskie normy BHP. Płyty spełniają genialnie swoje założenie, więc zmniejszają ryzyko poślizgnięcia oraz bezpieczne działania podczas ich montażu.
  • odporne. Złe czynniki atmosferyczne, ani chemiczne nie są dla nich straszne w żadnym stopniu. Pozwala to na ich instalację, zarówno w środku pomieszczenia, jak i na zewnątrz.
  • Trwałe jak diament przemysłowy. W naszej branży cały czas słychać puste metafory, że coś jest twarde jak… (wstaw słowo). Nie tym razem. Kooperacja żywicy z włóknem szklanym naprawdę sprawia, że produkt jest odporny na wszelakie urazy mechaniczny. Śmiało można go używać w miejscach często eksploatowanych.
  • Łatwość w instalacji. Do zainstalowania naszych płyt nie trzeba specjalistycznego sprzętu.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy. Nasz produkt jest doskonałym przykładem proporcji między jakością, ceną oraz czasem użytkowania.
  • Czyszczenie. Wyczyścić go można każdym urządzeniem do tego czyszczącym. Zaleca się używanie odkurzaczy, maszyn czyszczącej myjek parowych czy ciśnieniowych. Proces czyszczenia, jednak jest tak łatwy, że można to robić nawet za pomocą szczotki.
  • Dbamy o higienę. Ze względu na konstrukcje płytek, która bezproblemowo przylega do podłoga nie dostanie się pod nie żadna niechciana substancja, a to wszystko zasługa szczeliw klejących, z których są zrobione.

Jeżeli chodzi o dostawę czy montaż wystarczy skontaktować się z nami, a zamówienie dostarczymy tak szybko, jak to możliwe. Po skonsultowaniu ceny służymy także pomocą w ich zamontowaniu.