Płyty antypoślizgowe

Prezentowane przez nas płyty antypoślizgowe to połączenie najwyższej jakości wykonania z nieprzeciętnymi właściwościami i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Solidne, wytrzymałe, a przede wszystkim sprawdzone produkty zapewnią Państwu odpowiednie bezpieczeństwo, niezależnie od miejsca montażu.
Nasza firma oferuje Państwu płyty antypoślizgowe o grubości 3 oraz 5 milimetrów, dostępne w każdej możliwej wersji kolorystycznej.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz produkt?

Grubość:
• 3 mm
• 5 mm
Materiał:
• Laminat poliestrowo-szklany
Gradacja:
• 16 lub 24 ziarenek na cm2
Standardowe wymiary:
• 3000 x 1220 mm
Kolor:
• Dowolny
Montaż:
• poliuretanowy kit uszczelniający
Opcje dodatkowe:
• przycięcie na żądany wymiar

Płyty antypoślizgowe od INNOVARE to:

Gwarancja bezpieczeństwa: Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę spełniają europejskie normy BHP. Prezentowane płyty zarówno zmniejszają możliwość poślizgnięcia, jak i gwarantują bezpieczną, wygodną i komfortową pracę w miejscach ich montażu.
Odporność: Płyty antypoślizgowe są odporne na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu mogą być zainstalowane zarówno w budynku jak i na zewnątrz, a także na czynniki chemiczne, co sprawia, że świetnie sprawdzą się w trudnych warunkach.
Trwałość: Solidne, mocne i wytrzymałe płyty często porównywane są do diamentu przemysłowego. Połączenie żywicy i włókna szklanego sprawia, że podstawa produktu jest odporna na urazy mechaniczne, a co za tym idzie świetnie sprawdzi się w miejscach o wzmożonej eksploatacji.
Instalacja: Produkt może być zainstalowany niemal w każdym miejscu. Prace montażowe są szybkie i nie wymagają specjalistycznego oprzyrządowania.

 

Oszczędność: Powierzchnie antypoślizgowe to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Jako, że możemy z nich korzystać zaraz po montażu, ciągłość produkcji czy prac w żaden sposób nie ulegnie przerwaniu.
Higiena: Przy instalacji płyt antypoślizgowych używa się wyłącznie solidnych, wytrzymałych szczeliw klejących. Powierzchnia idealnie przylega do podłoża, a co za tym idzie nie jest możliwe, by pod spód dostała się jakakolwiek substancja.
Prostota czyszczenia: Produkt czyści się łatwo, szybko i sprawnie za pomocą myjki ciśnieniowej, myjki parowej, maszyny czyszczącej, odkurzacza bądź… zwykłej szczotki.
Dostawa lub montaż: Zamówione płyty lub pasy antypoślizgowe możemy dostarczyć pod wskazany adres lub za dodatkową opłatą zamontować we wskazany miejscu.