Pasy antypoślizgowe

Pasy antypoślizgowe to pewny, sprawdzony produkt cechujący się najwyższą jakością wykonania. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że zapewnia on maksymalne bezpieczeństwo w miejscu, w którym zostanie zamontowany.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pasy o grubości 3 oraz 5 milimetrów. Zależnie od Państwa potrzeb, dostępna jest niemal każda wersja kolorystyczna.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz produkt?

Grubość:
• 3 mm
• 5 mm
Materiał:
• Laminat poliestrowo-szklany
Gradacja:
• 16 lub 24 ziarenek na cm2
Wymiar:
• pasy docinamy na dowolny wymiar z pełnowymiarowych płyt antypoślizgowych
Kolor:
• Dowolny
Montaż:
• poliuretanowy kit uszczelniający
Opcje dodatkowe:
• pasy o ziarnistości 40

Gwarancja bezpieczeństwa: Produkt spełnia wszelkie możliwe normy. Odpowiednio zamontowany nie tylko zmniejsza możliwość poślizgnięcia się, ale również gwarantuje bezpieczną, komfortową i wygodną pracę.

Odporność: Produkt jest odporny zarówno na czynniki atmosferyczne jak i chemiczne. Bez problemu możemy zamontować go wewnątrz bądź na zewnątrz pomieszczenia, również w specyficznych warunkach o podniesionym ryzyku.
Trwałość: Produkt jest solidny, wytrzymały, a także trwały. Zestawienie żywicy z włóknem szklanym sprawia, że podstawa jest odporna na szeroko pojęte urazy mechaniczne, nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji.
Instalacja: Montaż produktu jest dziecinnie prosty. W tym celu wystarczy zaopatrzyć się w podstawowe narzędzia oraz odrobinę wolnego czasu.

 

Oszczędność: To, co wyróżnia nasze produkty na tle konkurencyjnych to fakt, iż można ich używać zaraz po zakończeniu montażu. W ten sposób oszczędzają Państwo cenny czas, a także pieniądze wynikłe z kosztów postoju czy zatrzymania produkcji.
Bezpieczeństwo: W przypadku tego produktu podstawa klejona jest do podłoża za pomocą specjalnej substancji. Klej ten gwarantuje maksymalną szczelność, a tym samym zapobiega odstawaniu się powierzchni od podłoża.
Prostota: Produkt można czyścić za pomocą maszyn czyszczących, myjek ciśnieniowych bądź parowych, a także zwykłego odkurzacza.
Dostawa lub montaż: Zamówione płyty lub pasy antypoślizgowe możemy dostarczyć pod wskazany adres lub za dodatkową opłatą zamontować we wskazany miejscu.